close
تبلیغات در اینترنت
فیلم

جامع ترین وبسایت ایمنی,بهداشت و محیط زیست در ایران - PERSIAN HSE

فیلم
امروز چهارشنبه 21 آذر 1397
تبليغات تبليغات

آخرين ارسالي هاي انجمن

عنوان پاسخ بازديد توسط
0 36 behnosh2000
0 25 behnosh2000
0 27 behnosh2000
0 28 behnosh2000
0 32 behnosh2000
0 34 behnosh2000
0 25 behnosh2000
0 38 negar2000
0 32 negar2000
0 39 negar2000
0 28 bahar2000
0 42 bahar2000
0 44 aylinsaeidy
0 39 aylinsaeidy
0 34 aylinsaeidy
0 37 aylinsaeidy
0 37 aylinsaeidy
0 40 aylinsaeidy
0 34 aylinsaeidy
0 36 aylinsaeidy

فیلم آموزشی حادثه گیر کردن دست کارگر در دستگاه

بسیار اتفاق افتاده است که بی دقتی یا سهل انگاری سبب حوادثی شده باشد اما کمتر دیده شده که در صنعتی مانند روزنامه نگاری یا چاپ حادثه ای اتفاق افتاده باشد. امروز در دائره المعارف ایمنی بهداشت محیط زیست (hsepedia.ir) شما خواهید دید که چگونه بی دقتی و نبود حفاظ مناسب سبب گیر کردن دست کارگر در میان دستگاه چاپ خواهد شد برای تماشا و دانلود این فیلم آموزشی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دسته بندي: فیلم,

فیلم آموزشی مرگ کارگر در اثر اتصال با کابل برق هوایی

www.phse.irwww.phse.irwww.phse.ir

پس از مدتی با فیلم آموزشی جدید در خدمت شما هستیم. از همان کودکی بارها در مورد خطرات برق به همه ما هشدار داده شده است اما گاهی کمی سهل انگاری در هنگام کار و یک تماس کوچک با کابل های برق منجر با فاجعه ای بزرگ می شود. در این فیلم آموزشی شما خواهید دید سه کارگر در حال حمل قطعه ای فلزی به بالای ساختمان هستند که ناگهان تماسی کوتاه با کابل های برق هوایی منجر به سقوط و مرگ می گردد. برای دانلود این فیلم آموزشی از گروه تحقیقاتی PERSIAN HSE به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دسته بندي: فیلم,

2 فیلم کاملا واقعی از حوادث تاور کرین و سیستم حمل و نقل در صنایع

www.phse.irwww.phse.irwww.phse.ir

اگر تا کنون با persian hse همراه بوده اید از سری فیلمهای آموزشی این گروه تحقیقاتی نیز آگاهی دارید.امروز نیز همچون گذشته با مطلبی بی نظیر در کنار شما هستیم.در این پست شما شاهد فیلمی آموزشی خواهید بود که در آن یک جرثقیل برجی در اثر وزش باد و نصب ناصحیح سقوط می کند و یک وسیله حمل و نقل نیز در اثر باربرداری نادرست واژگون می شود.امید است از این فیلم آموزشی رضایت داشته و آن را در جلسات آموزشی خود به کار بندید.

دسته بندي: فیلم,

فیلم آموزشی تکان دهنده عواقب عدم استفاده از کمربند ایمنی در رانندگی

www.phse.irwww.phse.irwww.phse.ir

پیشاپیش سال نو را به همه ایرانیان و جهانیان تبریک عرض می کنیم. مشخص است که در تعطیلات نوروز مسافرت ها افزایش یافته و شاید عدم رعایت نکات ایمنی در رانندگی منجر به فاجعه شود.از این رو persian hse وظیفه خود می داند تا برخی نکات را یادآور شود.فیلم آموزشی امروز داستانی از یک خانواده به همراه یک نوزاد است که با اتومبیل به مسافرت می روند و در میانه راه غفلتی کوتاه فاجعه به بار می آورد. این فیلم کوتاه بسیار تکان دهنده است و توصیه می کنیم قبل از سفر حتما این فیلم را یک بار مشاهده نمایید.

سفری خوش و ایمن را برای شما آرزومندیم

دسته بندي: فیلم,

فیلم آموزشی ایمنی در جرثقیل های صنعتی

www.phse.irwww.phse.irwww.phse.ir

جرثقیل ها از جمله پرکاربردترین تجهیزات در صنایع مختلف هستند.به همین دلیل است که سالانه حوادث زیادی را موجب می شوند. از جمله این حوادث می توان به سقوط بار در اثر پارگی سیم بکسل ها و یا تماس بدنه جرثقیل با سیم های برق و ... اشاره کرد.به همین منظور persian hse فیلم آموزشی را در زمینه ایمنی جرثقیل ها در نظر گرفته است.این فیلم آموزشی به طور کامل مباحث مختلف جرثقیل ها را به شما خواهد آموخت.برای دانلود این فیلم آموزشی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دسته بندي: فیلم,

فیلم آموزشی محافظت از چشم و تجهیزات چشم شوی

eye protectionwww.phse.irwww.phse.ir

یکی از گسترده ترین خطراتی که در هنگام کار با مواد خطرناک شیمیایی و حتی هنگام برشکاری و جوشکاری  و .. پیش می آید پاشش مواد و ذرات به اطراف است که ممکن است اسیب های جدی به انسان وارد آورد اما خطرناک ترین حالت ورود این مواد و براده ها به چشم است. برای پیشگیری از این خطرات چه تجهیزاتی را باید به کار برد.قطعا همه با انها آشناییم. اما .وقتی مواد به چشم وارد شد آنگاه چه باید کرد؟ تجهیزات کمک کننده پس از وقوع این خطر چیست؟ چشم شوی چیست و روش استفاده از آن چگونه است؟ برای دانستن این مطالب فیلم آموزشی را از ادامه مطلب از PERSIAN HSE دانلود نمایید.

این فیلم آموزشی توسط osha تهیه شده و در بسیاری از وب ها با قیمت گران به فروش میرسد . دانلود این فیلم آموزشی به شما توصیه میشود.

دسته بندي: فیلم,

فیلم آموزشی حمل و نقل دستی بار در کارگاه های ساختمانی

ایمنی در حمل مواد در کارگاه ساختمانیخطرات کارگاه ساختمانیکارگاه ساختمانی و خطرات آن

همچون گذشته با فیلم آموزشی پرکاربرد در خدمت شما هستیم.یکی از سخت ترین مشاغل به نظر اکثر افراد جامعه کار در کارگاه ساختمانی است که البته اکثر افراد علت آن را حمل و نقل تجهیزات سنگین و در نهایت کمردرد و درد در عضلات می دانند.اما آیا راهی برای کنترل این دردها وجود دارد؟ علاوه براین حمل نامناسب بار سبب سقوط از ارتفاع و آسیب به دیگران هم خواهد شد برای این امر چه میتوان کرد؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا به روزترین فیلم آموزشی را در این زمینه به شما تقدیم کنیم. در این فیلم شما با پزشک کار و متخصص ایمنی و کارشناسان بهداشت حرفه ای مرحله به مرحله مطالب را خواهید آموخت.برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دسته بندي: فیلم,

فیلم آموزشی ایمنی: جوشکاری نادرست و انفجار مخزن _حادثه سوم

1جوشکاریجوشکاری2

امروز نیز با فیلم آموزشی جدیدی در خدمت شما هستیم. در بسیاری از مشاغل جوشکاری وجود دارد و گاهی حوادث کوچکی پدید می آید اما این بار می خواهیم شما را به دیدن حادثه ای دعوت کنیم که متاسفانه جوشکار از آن جان سالم به در نبرد. آری جوشکاری بشکه حاوی ماده قابل انفجار جان کارگر را گرفت.برای دانلود این فیلم آموزشی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دسته بندي: فیلم,

فیلم آموزش ایمنی آزبستوز

آزبستوزasbestosasbestos

آزبستوزعبارت است از التهاب ریه‌ها به علت استنشاق طولانی مدت ذرات آزبست . چون این بیماری اغلب در کارگران صنعتی دیده می‌شود یک بیماری شغلی محسوب می‌شود ( شاید مهمترین بیماری شغلی ) .علائم بیماری تنگی نفس ( کوتاهی تنفس ) سرفه و افزایش خطر سرطان ریه به خصوص نوع مزوتلیوما هستند . خطر بروز سرطان در مردان سیگاری باز هم افزایش می یابد . اما این بیماری از کجا می آید ؟ چگونه ایجاد میشود؟ آسیب آن چگونه است؟ برای یافتن پاسخ این پرسش ها با ما در ادامه مطلب برای دانلود این فیلم آموزش همراه باشید.

لطفا نظرات خود را درباره این فیلم اعلام نمایید.

دسته بندي: فیلم,

فیلم آموزشی ایمنی : مواظب سنگ ها باشید

فیلم آموزشی ایمنیفیلم آموزشی ایمنی1فیلم آموزشی ایمنی3

هرگاه صحبت از ایمنی در کارگاه های ساختمانی می شود همه ما به موارد عمده ایمنی توجه می کنیم مانند ایمنی جرثقیل ها , وسایل حفاظت فردی و ... اما این بار با ما همراه باشید تا یکی از کوچکترین نکات ایمنی را به نظاره بنشینیم که چگونه حادثه ای بزرگ خلق می کند. تا کنون توجه کرده اید وقتی یک چرخ بزرگ از روی یک سنگ عبور می کند سنگ به اطراف پرتاب میشود  ؟ به نظر شما این کار می تواند خطرناک باشد؟ پس با ما همراه باشید. فیلم را در ادامه مطلب دانلود نمایید.

دسته بندي: فیلم,

فیلم آموزش تصادف بیل مکانیکی - حادثه دوم

حادثه بیل مکانیکیحادثه بیل مکانیکی1

اگر شما نیز مطالب persian hse  را دنبال می کنید می دانید که وعده داده بودیم حوادث کاری مهم سال را که در سراسر جهان اتفاق می افتد  با شما مرور کنیم وسخنان مسئول ایمنی حادثه را با هم شنیده و از آنها عبرت بگبریم. امروز با حادثه دوم یعنی بیل مکانیکی در خدمت شما هستیم. امروزه در کشور ما ساخت و ساز رونق فراوان پیدا کرده و به همین ترتیب حوادث کاری در این صنعت نیز گسترش یافته است. حمل و نقل قطعات بتنی با کمک بالابرها و ... در این صنعت بسیار زیاد است. با ما همراه باشید تا ببینید حادثه بیل مکانیکی چگونه از جایی که شما حتی تصورش را نمی کنید باعث مرگ می شود. برای دانلود فیلم به ادامه مطلب بروید.

دسته بندي: فیلم,

فیلم آموزش حادثه در کارگاه برش چوب-حادثه اول

اره چوبحادثه اره چوب

همه شما به خوبی می دانید که یکی از لازمه های مهندسی ایمنی کسب تجربه است. اما آیا برای کسب تجربه باید سالها وقت صرف کرد؟ قطعا بله اما می توان کمی در وقت صرفه جویی کرد. از این پس تصمیم گرفتیم که هربار شما را با یکی از مهندسان برتر ایمنی آشنا کنیم و هر بار این مهندسان یکی از حوادثی را که برایشان اتفاق افتاده شرح می دهند و تصاویر سانحه و بررسی های آن را با همکاری شما انجام می دهند. برای اولین حادثه و جراحت اماده اید؟ پس به سراغ کارگاه چوب بری می رویم و از سهل انگاری و درنهایت قطع شدن پای کارگر را به نظاره می نشینیم.با ما همراه باشید.لازم به ذکر است که کیفیت فیلم های سایت بنا به درخواست دوستان افزایش یافته است.برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

اول ایمنی بعد کار

 

دسته بندي: فیلم,

انیمیشن آموزشی ایمنی حمل دستی بار

manual handling1manual handlingmanual handling3

متاسفانه در بسیاری از محیط های کاری به دلیل عدم رعایت شیوه صحیح حمل بار امروزه بیماری های متعددی در کارگران شایع شده که حتی بسیاری از انها غیرقابل جبران هستند.به همین منظور امروز تصمیم گرفتیم این انیمیشن آموزشی زیبا را در همین رابطه به شما دوستان تقدیم کنیم امید است که مورد توجه قرار گیرد.این انیمیشن زیبا را در ادامه مطلب از persian hse دانلود نمایید.

دسته بندي: فیلم,

فیلم آموزشی کار با مخازن تحت فشار

hse111hse22222hse33333

متاسفانه هنوز بسیارند کسانی که نسبت به ایمنی و کارشناسان آن بی اطلاعند و از سر بی اطلاعی از ارزش و اعتبار و دانش این رشته گاهی آن را مورد تمسخر قرار می دهند.همین امر سبب شد تا امروز تصمیم به ارائه بی نظیر ترین فیلم اموزش ایمنی بگیریم .در این فیلم آموزش شما با جان کاپانا همراه می شوید .او برای شما تعریف خواهد کرد که چه چیزی صورت  او را این چنین نابود کرده است .شما را به قلب حادثه خواهد برد .حادثه را برای شما تشریح می کند.سپس شما با همسر یکی از کشته شدگان این حادثه آشنا خواهید شد و اشک را در چشمان کودکانش خواهید دید...... فیلم را در ادامه مطلب دانلود نمایید.

تماشای این فیلم آموزشی به همه افراد توصیه میشود . لطفا از این فیلم آموزشی برای گسترش فرهنگ  ایمنی در کار   استفاده کنید.

 

دسته بندي: فیلم,

فیلم آموزشی راه اندازی ایمن مشعل اکسیژن یا پروپان

اکسیژنپروپان

حوادث زیادی به دلیل نصب نادرست شیلنگ یا ریگلاتور و سایر تجهیزات کپسولهای حاوی گازهای فشرده روی داده است.انفجار این مخازن می تواند به راحتی چندین مرگ و یا جراحت و حتی ویرانی یک کارخانه را به دنبال داشته باشد .به همین منظور امروز فیلم آموزشی را در persian hse  قرار داده ایم که شما نصب صحیح این تجهیزات را بیاموزید و به دوستان و همکاران خود نیز یاد دهید .برای دانلود این فیلم آموزشی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دسته بندي: فیلم,

فیلم آموزشی ایمنی در فضاهای محصور

ایمنی کار در فضاهای محصورایمنی کار در فضاهای محصور

امروز نیز با هدیه ای ویژه در خدمت شما هستیم. به درخواست تعداد زیادی از دوستان مبنی بر قرار گرفتن فیلم اموزشی با عنوان ایمنی در فضاهای محصور امروز این فیلم آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد. آنچه در این فیلم مورد بررسی قرار می گیرد عبارتند از: تجهیزات فردی مورد نیاز,گازها و بخارات موجود و روش حفاظت در برابر آنها و ..... برای دانلود با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

دسته بندي: فیلم,

فیلم آموزشی ایمنی برق و تجهیزات آن (NFPA)

فیلم آموزشی ایمنی برقفیلم آموزشی ایمنی برق2فیلم آموزشی ایمنی برق3

 

 

 

 

 

یکی از مواردی که باید توسط کارشناسان ایمنی و بهداشت به طور جدی بررسی و رعایت شود ایمنی در برق است.همانطور که همه می دانیم حوادث ناشی از برق بسیار اتفاق افتاده و می افتد.به همین منظور تصمیم گرفتیم جدیدترین فیلم آموزشی NFPA را در سال 2012 به شما تقدیم کنیم.در این فیلم آموزشی شما با استاندارد 70E NEC 1  آشنا خواهید شد و همین طور وسایل حفاظت فردی مناسب برای افرادی که با برق و تجهیزات برقی سروکار دارند به شما معرفی خواهد شد و در نهایت نکات جدیدی که می تواند حوادث ناشی از برق را به طور چشمگیری کاهش دهد توسط مامور این سازمان بیان می شود. برای دانلود این فیلم آموزشی  فوق العاده در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دانلود این فیلم که محصول 2012 NFPA  میباشد به تمامی دوستان توصیه می شود.

دسته بندي: ایمنی در برق,فیلم,

فیلم آموزشی از 3 حادثه جرثقیل (جرثقیل برجی و موبایل)

www.phse.irwww.phse.irwww.phse.ir

امروز نیز همچون گذشته با کلیپی از حوادث صنعتی و فیلمهای آموزشی در خدمت شما هستیم. آنچه برای امروز در نظر گرفته شده است 3 فیلم از حوادث مربوط به جرثقیل های برجی و موبایل است .در این فیلم ها می بینید که در اوج شگفتی جرثقیل برجی سقوط می کند و مرگ تنها ارمغان این حادثه است و همین طور واژگونی جرثقیل موبایل که به خیر میگذرد و در نهایت سقوط یک وسیله عظیم در هنگام بلند کردن با جرثقیل.در تمام این حوادث هزینه و جراحت تنها چیزی است که باقی مانده .پس با ما برای دانلود فیلم ها در ادامه مطلب همراه باشید.

دسته بندي: فیلم,جرثقیل,

فیلم آموزشی انجام اسپیرومتری به شکل صحیح

www.phse.irهمانطور که قبلا نیز گفته شد اسپیرومتر وسیله ای است که از آن برای کنترل دینامیک هوای دم و بازدم و تشخیص بیماری های تنفسی استفاده می شود .هنوز چند روزی از قرار دادن مطلبی در این باره نگذشته که پیغامی جهت قراردادن فیلم آموزشی مرتبط با این فرآیند دریافت کردیم پس بلافاصله اطاعت کرده و فیلم را قرار دادیم.پس با دکتر متیوس اربان همراه شده و جزئیات این روش را ببینید.فیلم را در ادامه مطلب دانلود نمایید.

دسته بندي: فیلم,

فیلم اموزشی مجموعه حوادث لیفتراک

امروز نیز با هدیه ای ویژه در خدمت شما هستیم همانطور که قبلا هم مشاهده کرده اید persian hse اولین وبسایتی است که به صورت منظم فیلم های اموزشی ایمنی را به شما تقدیم می کند.امروز برای شما همکاران کلیپی ازwww.phse.irwww.phse.ir

 بیش از 10 تصادف و فاجعه مربوط به لیفتراک آورده ایم که از آوار شدن تمامی محصولات یک کارخانه تا مرگ انسان را شامل می شود .به زودی جامع ترین فیلم اموزشی ایمنی لیفتراک  را در دو قسمت و زمان 40 دقیقه به شما تقدیم می کنیم که از تعمیرات لیفتراک تا تمامی موارد ایمنی ان را شامل می شود اما پیش از آن با حوادث لیفتراک شروع می کنیم.

و یک خبر خوش به زودی تمامی فیلم های آموزشی safetycare که یک شرکت اموزش ایمنی است با کیفیت اورجینال و قیمت بیش از 800 یورو در اروپا را به صورت رایگان برای  شما قرار می دهیم.

با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

دسته بندي: ایمنی حمل و نقل,فیلم,

کلیپ اشنایی با نسل جدید خاموش کننده های حریق-خاموش کردا اتش با یک فشار انگشت

در مورد اتش و خاموش کردن آن همواره مشکلات زیادی وجود داشته و دارد .از جمله اموزش کارگران برای استفاده از انها یا کند بودن آنها و .. اما امروز سیستمی راWWW.PHSE.IR به شما معرفی خواهیم کرد که قطعا و بدون شک تعجب خواهید کرد پس فیلم را در ادامه مطلب مشاهده کنید. خاموش کردن اتش با یک فشار انگشت

دسته بندي: حریق و کنترل ان,فیلم,

فیلم اموزشی کمک های اولیه

www.phse.ir

بسیار پیش می اید که فردی در محیط کار یا در حین سفر و یا .. دچار ایست قلبی و قطع تنفس و .. میشود پس دانستن روش کمک به این افراد یکی از الزامات رشته ایمنی و بهداشت حرفه ای میباشد.به همین منظور امروز تصمیم گرفتیم تا فیلم اموزشی کمک های اولیه را برای شما در persian hse  قرار دهیم پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

دسته بندي: فیلم,

فیلم اموزشی کار با sound level meter-صداسنج

www.phse.ir

امروز نیز هدیه ای دیگر برای شما اورده ایم حتما تاکنون در مورد صداسنجی یا نحوه کار ان شنیده و خوانده اید امروز persian hse قصد دارد شما را با این دستگاه از نزدیک اشنا کند پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 در پی درخواست شما دوستان از این پس تمامی لینک ها مستقیم خواهند بود.

دسته بندي: عوامل فیزیکی زیان اور,فیلم,

فیلم اموزشی کار با luxmeter-لوکس متر(اندازه گیری روشنایی محیط کار)

www.phse.ir

همانطور که همه میدانیم روشنایی مناسب در محیط کار از اهمیت بالایی در پیشگیری از حوادث برخوردار است و همه ما کم و بیش مطالبی را در مورد اندازه گیری روشنایی محیط کار میدانیم.اما بیشتر دانشجویان و حتی فارغ التحصیلان ایمنی و بهداشت حرفه ای از نزدیک این کار را انجام نداده و یا ندیده اند.     امروز   persian hse  بر آن شد تا فیلم اموزشی کار با لوکس متر (luxmeter)را جهت تکمیل اموخته های شما قرار دهد.این فیلم را در ادامه مطلب دریافت نمایید.

فرمت:wmv

مدت زمان:5 دقیقه

دسته بندي: عوامل فیزیکی زیان اور,تکنولوژی روز در ایمنی و بهداشت,فیلم,

فیلم اموزشی شنوایی سنجی یا ادیومتری-audiometer

www.phse.irwww.phse.ir

حتما شما هم در مورد شنوایی سنجی یا ادیو متری مطالب زیادی خوانده اید ولی قطعا خیلی از شما این دستگاه را از نزدیک ندیده یا با ان کار نکرده و کارکردن با ان را نمیدانید.به همین منظور persian hse قصد دارد شما را با این دستگاه و نحوه کار با آن در قالب فیلم اشنا کند ضمنا مطالبی جهت مرور مطالب اموخته شده قرار داده شده تا در هنگام مشاهده فیلم با مشکل مواجه نشوید.

در صورت استقبال شما عزیزان فیلم اموزشی کار با دستگاه های اندازه گیری دیگر نیز قرار داده خواهد شد.

از طریق دو روش آسیب های حسی عصبی از آسیب های گوش میانی متمایز میگردد.جهت ارزیابی میزان شنوایی فرد آزمون های مختلفی بکار می رود که آزمون شنوایی سنجی با استفاده از صوت خالص یکی از این آزمون ها می باشد.

این آزمون بهترین و معمولترین آزمون شنوایی سنجی شغلی است ، در این آزمون اصوات خالص با شدت های مختلف و در فرکانس های 250 ، 500 ، 1000 ، 2000 ، 4000 و8000 هرتز یک بار از طریق هدایت هوایی (هدفون) و یک بار از طریق هدایت استخوانی به هر دو گوش ارسال گردیده و آستانه شنوایی برای هر یک از دو مسیر اندازه گیری می شود که به نام آستانه هدایت هوایی وآستانه هدایت استخوانی معروفند.

اگر فقط آستانه هدایت هوایی بالا باشد ولی آستانه هدایت استخوانی طبیعی باشد فرد دچار کاهش شنوایی هدایتی است. در صورتی که هر دو آستانه شنوایی بالا و دو نمودار برهم منطبق باشند فرد دچار کاهش شنویی حسی عصبی است.این آزمون در محیط کار جهت مشخص کردن وضعیت شنوایی کارگران ، افراد حساس به صدا پایش کاهش شنوایی در طول دوره کار و تنظیم برنامه حفاظت شنوایی بکار میرود...

دسته بندي: عوامل فیزیکی زیان اور,فیلم,

کلیپ انفجار در بویلر

قطعا مطالب زیادی در موردسیستم های تحت فشار خوانده اید اما مواجه شدن با یک حادثه از نزدیک شرایط دیگری دارد.به همین منظور تصمیم گرفتیم کلیپ انفجار یک بویلر را برای شما در PERSIAN HSE  قرار دهیم تا ببینید یک بی دقتی چگونه حادثه می افریند .

دانلود در ادامه مطلب

لینک دانلود اصلاح شد.

دسته بندي: ایمنی سیستم های تحت فشار,انیمیشن,فیلم,

کلیپ اموزشی سیستم اطلاعات جغرافیای یا gis

همانطور که میدانید سیستم اطلاعات جغرافیایی یا   geographical information system  یک سیستم اطلاعاتی است که در مواقع بحران با استفاده از اطلاعات و نقشه شما را در کنترل بهتر بحران ها یاری میکند.امروز تصمیم گرفتیم که شما را از نزدیک به دیدن این سیستم ببریم پس کلیپ اموزشی gis را از persian hse به صورت کم حجم و کیفیت بالا از ادامه مطلب دانلود نمایید.

دانلود در ادامه مطلب

 

دسته بندي: انیمیشن,فیلم,

میزبان

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد