close
تبلیغات در اینترنت
انیمیشن

جامع ترین وبسایت ایمنی,بهداشت و محیط زیست در ایران - PERSIAN HSE

انیمیشن
امروز دوشنبه 19 آذر 1397
تبليغات تبليغات

آخرين ارسالي هاي انجمن

عنوان پاسخ بازديد توسط
0 36 behnosh2000
0 25 behnosh2000
0 27 behnosh2000
0 28 behnosh2000
0 32 behnosh2000
0 34 behnosh2000
0 25 behnosh2000
0 38 negar2000
0 31 negar2000
0 39 negar2000
0 28 bahar2000
0 42 bahar2000
0 44 aylinsaeidy
0 39 aylinsaeidy
0 34 aylinsaeidy
0 37 aylinsaeidy
0 37 aylinsaeidy
0 40 aylinsaeidy
0 34 aylinsaeidy
0 35 aylinsaeidy

انیمیشن آموزشی با موضوع حذف حفاظ دستگاه ها ممنوع

www.phse.irwww.phse.irwww.phse.ir

بسیاری اوقات دستگاه هایی مانند پرس که توسط کارگران به کار گرفته می شوند دچار نقص فنی می شوند. در این گونه مواقع برخی کارگران به علت آشنایی با این دستگاه ها اقدام به تعمیر آنها می کنند. در این موضوع که کار آنها اشتباه است شک نیست اما گاهی پس ازتعمیرات حفاظ دستگاه ها را مجددا نصب نکرده و یا درست نصب نمی کنند و نتیجه آن قطعا حادثه ای دلخراش است.

به همین علت persian hse امروز انیمیشن آموزشی با همین موضوع را برای شما دوستان در نظر گرفته که می توانید آن را در ادامه مطلب دانلود نمایید.امید است این انیمیشن آموزشی نظر شما را جلب کند و آن را در جلسات آموزش ایمنی خود به کار بندید.

دسته بندي: انیمیشن,

انیمیشن آموزشی مراحل حفر تونل و ایمنی آن

www.phse.irwww.phse.irwww.phse.ir

بدون شک مقدمه ایمنی سازی هر سیستم و یا فرآیند شناخت کامل مراحل انجام آن و همچنین دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده در طول انجام فرآیند می باشد. حفر تونل نیز مراحل مختلفی دارد که در طول آن از دستگاه هایی همچون دریل مکانیکی و لودر استفاده می شود.علاوه بر آن شامل مراحل خطرناک تری همچون انفجار سنگها توسط مواد منفجره است.به منظور آشنایی شما با این مراحل persian hse انیمیشن آموزشی را با همین عنوان و با هدف یافتن نکات ایمنی در طی عملیات حفر تونل آماده نموده است که شما می توانید آن را در ادامه مطلب دانلود نمایید.

دسته بندي: انیمیشن,

انیمیشن آموزشی باربرداری بیش از ظرفیت با جرثقیل ممنوع

www.phse.irwww.phse.irwww.phse.ir

پس از چند مدت باز هم با یک انیمیشن آموزشی زیبا با موضوع حمل بار بیش از حد توسط جرثقیل در خدمت شما خواهیم بود.اگر مطالب را دنبال کرده باشید 2 انیمیشن دیگر با همین سبک قبلا ارائه شده بود. در این انیمیشن خواهید دید که چگونه بار بیش از حد می تواند خطرناک باشد.شاید توضیح این مسائل ساده باشد اما آموزش تصویری همراه با انیمیشن به کارگران قطعا نتایج بهتری خواهد داشت.این انیمیشن آموزشی زیبا را در ادامه مطلب از persian hse دانلود نمایید.

دسته بندي: انیمیشن,

انیمیشن آموزشی سطوح لغزنده و کفش ایمنی

یکی از رایج ترین مشکلات و حوادثی که در محیط کاری مانند بسته بندی مواد غذایی و یا کارواش اتفاق می افتد لیز خوردن و شکستی استخوان است. در بسیاری از موارد با وجود اشکار بودن لزوم استفاده از کفش مناسب برای این قبیل محیط های کاری باز هم به آن بی توجهی میشود.به همین منظور انیمیشن آموزشی با همین موضوع در persian hse قرار گرفت امید است که بتوانیم نظر شما را جلب نماییم . این انیمیشن آموزشی را در ادامه مطلب دانلود نمایید.

دسته بندي: انیمیشن,

انیمیشن آموزشی سقوط سیلندر گاز فشرده و حوادث پس ازآن

در بسیاری از صنایعی که جوشکاری و یا برشکاری انجام میشود قطعا کپسول فشرده اکسیژن و همانند آن وجود دارد.اما بسیار مشاهده می کنیم که برای حمل این سیلندرها کارگران آنها را بر روی زمین می غلتانند. در صورت خرابی شیر این سیلندرها قطعا فاجعه ای رخ خواهد داد. می دانیم که فشار هوا در این سیلندرها بسیار بالاست و همین فشار به تنهایی قادر است سیلندر را به جهات مختلف پرتاب کند.در این انیمیشن آموزشی شما قدرت واقعی این سیلندرها را درک خواهید کرد.برای دانلود فیلم به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دسته بندي: انیمیشن,

انیمیشن آموزشی حادثه در هنگام تعمیرات و نگهداری (کیفیت بالا)

lock outtag outlock out2

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که شاهد حادثه در هنگام تعمیرات و نگهداری باشید.بله همه می دانیم که مهمترین اقدام قبل از تعمیرات استفاده از lock out , tag out است.اما برای آموزش این مطلب به کارگران عزیز و زحمتکش شاید نیاز به استفاده از تکنولوژی روز آموزشی یعنی فیلم و یا انیمیشن باشد پس برای دانلود این انیمیشن آموزشی با کیفیت بالا در ادامه مطلب با ما در persian hse همراه باشید.

دسته بندي: انیمیشن,

انیمیشن آموزشی ناشنوایی شغلی

noisenoisenoise

یکی از شایع ترین بیماری های شغلی کری موقت و دائم شغلی است که متاسفانه خیلی از افراد آن را جدی نگرفته و به آن بی توجهی می کنند.در صورتی که راه پیشگیری از این بیماری ها بسیار ساده و آسان است تنها یک ایرماف نیاز دارید.با هم به تماشای انیمیشن آموزشی با همین موضوع می نشینیم.از این فیلم آموزشی می توانید در جلسات آموزشی و توجیهی کارگران استفاده کنید.

دسته بندي: انیمیشن,

انیمیشن آموزشی ایمنی کار با جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفیجرثقیل سقفیجرثقیل سقفی

امروز نیز انیمیشن آموزشی جدیدی را به شما تقدیم خواهیم کرد. از آنجایی که در بسیاری از کارخانه های صنعتی برای حمل و نقل تجهیزات سنگین از جرثقیل ها به ویژه جرثقیل سقفی استفاده می شود حوادث مربوط به آنها نیز قابل توجه است. پس با ما همراه باشید و در ادامه مطلب این انیمیشن آموزشی زیبا را دانلود نمایید.

دسته بندي: انیمیشن,

انیمیشن آموزشی با موضوع کلاه ایمنی را مسخره نکنید

کلاه ایمنیکلاه ایمنی

شاید تا کنون برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که شاهد این منظره باشید. یعنی فردی با خواست خود اصول ایمنی را رعایت می کند اما توسط دیگران مورد تمسخر و خنده قرار می گیرد. اما در این میان چه کسی زیان خواهد دید فرد یا مسخره کنندگان. اکنون با ما همراه باشید تا این ماجرا را با یکدیگر به نظاره بنشینیم. این انیمیشن زیبا را ذر ادامه مطلب دانلود نمایید.

دسته بندي: انیمیشن,

کلیپ انفجار در بویلر

قطعا مطالب زیادی در موردسیستم های تحت فشار خوانده اید اما مواجه شدن با یک حادثه از نزدیک شرایط دیگری دارد.به همین منظور تصمیم گرفتیم کلیپ انفجار یک بویلر را برای شما در PERSIAN HSE  قرار دهیم تا ببینید یک بی دقتی چگونه حادثه می افریند .

دانلود در ادامه مطلب

لینک دانلود اصلاح شد.

دسته بندي: ایمنی سیستم های تحت فشار,انیمیشن,فیلم,

کلیپ اموزشی سیستم اطلاعات جغرافیای یا gis

همانطور که میدانید سیستم اطلاعات جغرافیایی یا   geographical information system  یک سیستم اطلاعاتی است که در مواقع بحران با استفاده از اطلاعات و نقشه شما را در کنترل بهتر بحران ها یاری میکند.امروز تصمیم گرفتیم که شما را از نزدیک به دیدن این سیستم ببریم پس کلیپ اموزشی gis را از persian hse به صورت کم حجم و کیفیت بالا از ادامه مطلب دانلود نمایید.

دانلود در ادامه مطلب

 

دسته بندي: انیمیشن,فیلم,

میزبان

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد